Szukaj na tym blogu

niedziela, 25 września 2011

Rozkład Arcykapłana

Rozkład z Internetu:


Rozkład pokazuje nasze nastawienie do świętości.

Karta 1: Święta Ziemia: Jak widzisz (lub nie widzisz) żywioł ziemi. Karta ta reprezentuje boskie ciało własne i to ziemi, środowisko, obraz ciała, płeć, dobrobyt, obfitość i Twój stosunek i nastawienie do tych rzeczy. Może również wskazać problemy w tych obszarach, na przykład seksualne poczucie winy lub negatywne postrzegania własnego ciała.


Karta 2: Święta woda: Karta ta stanowi emocjonalne i intuicyjne piękno i świętość wynikające z wiary w zbieg okoliczności, przypadek szczęśliwy traf. Mogą to być rzeczy, które po prostu wiesz, głęboko czujesz. To również podteksty i głębia, tajemnice i niewyjaśnione sprawy, Twoje relacje i stosunek do tego.


Karta 3: Święte powietrze: Karta ta reprezentuje Boski umysł. Może to być wiedza i nauka, historia, edukacja. Umiejętność uczenia się.

Karta 4: Święty ogień: Karta ta stanowi świętość życia,  siły
nie do powstrzymania, siły życiowe. Jest tym, co Tobą kieruje, Twoje wewnętrznej pasje i reakcje na nie; Twoje powołanie.

Karta 5: Święty duch: Karta ta przedstawia doświadczenia religijne, które miałeś, przebłyski magii i piękna przekraczające rzeczywistość, sny-przeczucia.


Karta 6: Święta jaźń: Karta reprezentuje ogólne reakcje na religię i tradycje, swoje wychowanie religijne, społeczne oczekiwania dotyczące religii, problemy, dobre lub złe doświadczenia, bloki lub ścieżki wobec świętych.


Art Nouveau TarotBrak komentarzy:

Prześlij komentarz