Szukaj na tym blogu

piątek, 11 lutego 2011

Przesłanie anielskie

Jako przesłanie anielskie wylosowałam ostatnio tę kartę:


"Jesteś wojownikiem światła. Bóg potrzebuje Cię, byś niczym Anioł roztaczała boski blask nad Ziemią i wszystkimi jej mieszkańcami.

Tak, jesteś wojownikiem światła. Dlatego czujesz w sobie palące pragnienie, by pomagać innym i samej sobie. Ten wewnętrzny zew daje o sobie nieustannie znać. Często, gdy zajmujesz się codziennymi sprawami, np. robieniem zakupów, głos ten wzywa Cię, ponieważ ktoś potrzebuje pomocy. W tej chwili Twoja misja polega na rozwoju, byś mogła dotrzeć do jak największej liczby ludzi. Będzie to wymagać wprowadzenia pewnych zmian w życiu, o których dowiesz się, wsłuchując się w swoje wnętrze.

Jesteś niezwykle wyczulona na emocje innych ludzi. Powinnaś zatem regularnie oczyszczaś swoją aurę, zwłaszcza po tym, jak komuś pomogłaś. Możesz wezwać Archanioła Michała lub inne Anioły, które pomogą Ci pozbyć się toksycznej energii,która skumulowała się w Tobie na skutek Twoich uzdrowicielskich wysiłków. Jesteś Aniołem na Ziemi, a my z radością pomożemy Ci we wszystkim, o co poprosisz. Wystarczy nas wezwać!"

W związku z tak ważnym dla mnie przesłaniem, postanowiłam wyciągnąć kartę anielską z talii "Przesłania od Twoich Aniołów" dwóm osobom, które jako pierwsze zostawią pod tym postem swój adres e-mail. :)

6 komentarzy:

 1. To ja poproszę o przesłanie :D
  tarotmojapasja@gmail.com

  A Twoje jest niesamowite.. i coś mi się wydaje, że świetnie do Ciebie pasuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. To poproszę i ja :)
  tuome@wp.pl

  I pozostaje mi tylko się zgodzić z Aleksandrą :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję Wam za miłe słowa. Teraz muszę do nich dorosnąć hehehehe Wieczorem prześlę Wam przesłania. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję, że przesłania do Was dotarły? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. tak, dziękuję :) przesłanie jest... zastanawiające, bo ten aspekt ostatnio jakby trochę pomijałam :) i bardzo motywujące... szczególnie, jak w końcu zgadnę, której sprawy dotyczy :D (bo może dotyczyć trzech :D)

  swoją drogą, dopiero teraz skojarzyłam, co tak przykuło moją uwagę w Twojej karcie :) moja pierwsza postać w WoWie, do której byłam bardzo przywiązana, miała bardzo podobne imię - Indrael :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja tez już dostałam, dzięki wielkie.. przyznam się, że zawsze to podejrzewałam ;P
  Miałam kicię na kolankach jak odczytywałam :D
  Do kotów mam szczególną słabość.. a tam na karcie właśnie kicia :)

  Dzięki Just-inna :*

  OdpowiedzUsuń