Szukaj na tym blogu

środa, 14 listopada 2012

Połączenie

M. poprosiła o rozkład odnośnie jej relacji z pewnym panem (P.). Ich relacja urwała się nagle, P. przestał się odzywać z dnia na dzień a nawet zaczął udawać, że jej nie zna. Wybrałam rozkład "Połączenie" ("Najlepsze rozkłady Tarota" A. Chrzanowska), który pasuje do tego typu sytuacji. Użyłam tali Radiant Tarot.

1. Ukryta przyczyna nieporozumień - Rydwan.
2. Jawna przyczyna nieporozumień - 4 Mieczy.
3. Sytuacja w chwili obecnej - 7 Kielichów.
4. Sytuacja w najbliższej przyszłości - 6 Monet.
5. Kroki, które należy podjąć dla złagodzenia sytuacji - Paź Kielichów.
6. To, czego czynić nie należy - Paź Monet.
7., 8. Stopień dobrania się partnerów - 10 Buław, As Mieczy.9. Ewentualna dalsza przyszłość - Arcykapłan.

Jak pokazują karty P. się wycofał, postanowił odpocząć od tej relacji i jest zamknięty na wszelkie sygnały ze strony M. Jako przyczyna ukryta wyszła karta Rydwan, która pokazuje czas podróży. I rzeczywiście znajomość kwitła, gdy M. przebywała za granicą a P. był tu w Polsce. Im bliżej było do powrotu M. tym bardziej P. się wycofywał. Ta karta mówi też o szybkim działaniu, pod wpływem impulsu. To wszystko razem wskazuje na to, że odległość i brak zobowiązań były dla P. kuszące. Relacja rozwijała się dynamicznie, ale widocznie odpowiadało to P. tylko na odległość.
Obecnie M. bardzo dużo myśli i o P. i o całej tej sytuacji. Karta 7 Kielichów pokazuje jak wiele jest to różnych myśli i niestety rojeń. Istnieje ryzyko, że M. za bardzo "odpłynie" i straci kontakt z rzeczywistością, co w tej sytuacji może oznaczać cierpienie i niepotrzebne robienie sobie nadziei. Najbliższa przyszłość nie pokazuje kontaktu. Jedynie łaskawość losu czy P., który może spojrzy łaskawym okiem w przelocie. Niestety, dla M. będzie to i tak dużo ponieważ stawia się na pozycji potrzebującej i P. i kontaktu z nim, bo to jej bardziej zależy.
Karty wskazują drogę, która może pomóc w złagodzeniu sytuacji. Jeżeli M. zechce ratować relację, to tylko poprzez drogę kokieterii, flirtu, udawania, że nic się nie stało, żadnych konkretnych i rzeczowych rozmów, raczej odwołanie się do tego, co było miłe między nimi i właśnie niezobowiązujące. 
Karty 10 Buław i As Mieczy pokazują, że stopień dobrania P. i M. jest niewielki. W obliczu problemów i trudów odcinają się od sytuacji. Tutaj też widać stronę starającą się, zabiegającą o kontakt i stronę, która się odcina i nie chce kontynuować znajomości. Ani poświęcanie, ani unikanie rozmowy nie dają wielkiej szansy na porozumienie. Ewentualna dalsza przyszłość daje szansę na porozumienie, ale po dłuższym czasie, gdy sprawa nabierze pewnego przedawnienia. Arcykapłan może też wskazywać na neutralny grunt i osobę, która będzie pełniła rolę doradcy czy mediatora.
 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz