Szukaj na tym blogu

środa, 23 stycznia 2013

Wsparcie w miłości

B. poprosiła o wskazówkę anielską odnośnie jej spraw uczuciowych. Użyłam kart anielskich Wsparcie w miłości Doreen Virtue. B. jest sama, do tej pory była bardzo zamknięta na sprawy miłosne, zajęta pracą, swoimi pasjami. Ostatnio jednak czuje, że potrzeba związku zaczyna się w niej odzywać, stąd prośba o jakąś wskazówkę. Oto wylosowana karta:


Oprócz tego, co widać na karcie, przesłanie anielskie mówi: "Ta karta ma skłonić Cię do przejęcia inicjatywy w życiu uczuciowym! Oznacza to skontaktowanie się z kimś, kogo przyciągasz, i umówienie się z tą osobą na randkę. Może to oznaczać również wysłanie ukochanej osobie kwiatów, miłosnych kartek bądź podarków.
Jak zaczniesz wyrażać miłość, uczucie to zacznie z Ciebie emanować. W rzeczywistości staniesz się największym beneficjentem korzyści płynących ze swoich starań. Będzie Cię bawiło to, jak zabiegi te wpływają na Twoje odczucia. Może to nieść ze sobą większe korzyści niż same podejmowane przez Ciebie działania. Im więcej miłości dajesz, tym więcej jej otrzymujesz. Musisz oczywiście pamiętać, by być jednocześnie otwartym na miłość płynącą do Ciebie wprost od Boga, aniołów i innych ludzi."
B. zrozumiała, że musi być bardziej otwarta, wyrażać wprost swoje uczucia i potrzeby oraz czas uwierzyć w siłę przyciągania. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz