Szukaj na tym blogu

wtorek, 18 stycznia 2011

Czy będziemy parą?

Pewna kobieta spotyka się z mężczyzną, w którym jest zakochana. Nie wie, co on do niej czuje i czy będzie z tego coś więcej niż przyjaźń, czego owa pani bardzo by sobie życzyła. Zastosowałam rozkład "Czy będziemy parą?" (Tarocista nr 1 (1) 2009), do którego użyłam talii Lover's Path Tarot.1. Podstawa związku (od czego się zaczęło, co jest najważniejszym jego atutem itp.).
2. Jakie są dotychczasowe doświadczenia osoby pytającej w związkach?
3. Co osoba pytająca ma do zaoferowania w związku?
4. Czego osoba pytająca oczekuje od partnera?
5. Jakie są dotychczasowe doświadczenia partnera w związkach?
6. Co partner ma do zaoferowania w związku?
7. Czego partner oczekuje od osoby pytającej?
8. Najbliższa przyszłość związku.

Na pierwszy rzut oka widać przewagę kielichów, co świadczy o tym, że relacja nie jest tylko koleżeńska.Widać, że oboje lubią swoje towarzystwo, dobrze się ze sobą czują. Łączy ich sympatia i ciepłe uczucia wobec siebie nawzajem. Przeszłe doświadczenia kobiety sprawiły, że nauczyła się sama sobie radzić, że potrafiła znaleźć w sobie siłę, żeby przetrwać trudności w związkach. Ale nie obyło się bez strat. Z tego powodu pojawiło się w niej uczucie żalu, poczucie krzywdy i to w niej jest obecnie, dlatego nie wierzy, że mógłby ją ktoś pokochać. Chciałaby, żeby pan, o którego pyta zobaczył jej ból i ukrywany żal i pomógł jej to załagodzić i uwierzyć w miłość. Jest bardzo wrażliwa i delikatna, potrzebuje poczuć, że komuś naprawdę na niej zależy.


Związki pana były stabilne, czuł, że jest kochany i kocha i nie przeżywał specjalnych załamań czy rozterek. Jest bardzo serdeczny wobec pani, ale to rodzaj sympatii czy adoracji chłopięcej, mało zdecydowanej i dojrzałej. Ma to swój urok, ale pani szuka czegoś bardziej stabilnego i bardziej wprost. Karty pokazują, że pan potrzebuje kobiety niezależnej, samodzielnej, która nie będzie specjalnie potrzebować opieki i troski. Chciałby, żeby kobieta, z którą będzie, była inteligentna i zaradna. Najprawdopodobniej taki widzi ową panią, ale nie zdaje sobie sprawy, że chowa ona pod tą maską swoją wrażliwą i zranioną duszę.

Karta pokazująca najbliższą przyszłość związku jest bardzo pozytywna. Pokazuje silną, opartą na miłości relację, w której rodzi się coś nowego. Nie musi to być oczywiście ciąża widoczna na karcie (chociaż oczywiście może), ale jakaś nowa jakość, która stworzy się z ich połączenia. Może tutaj chodzić o owocną współpracę. W każdym bądź razie oboje powinni być zadowoleni z rodzaju związku i tego, co im on przyniesie. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz