Szukaj na tym blogu

środa, 26 stycznia 2011

Lenormand razy 2

Posiadam dwie talie kart Lenormand. Pierwsza, to ta najbardziej obecnie rozpowszechniona, składająca się z 36 kart. Moja wygląda tak (przykładowe karty):

Druga talia, to klasyczna talia kart Lenormand,składająca się z 52 kart i dwóch kart osobowych. Jest to talia astromitologiczna. Za jakiś czas szczegółowo opiszę strukturę tych kart. 


Mimo, że obie talie nazywane są kartami Lenormand, to zupełnie inaczej mi się z nimi "rozmawia". Pierwsza talia jest bardzo konkretna i udziela odpowiedzi bardzo wprost, bez analiz psychologicznych, druga natomiast bardziej zagłębia się w problem, w jego przyczyny i możliwości rozwiązania problemu. Dzięki temu każdej talii mogę używać do innego typu pytań.

Byłam ciekawa czego mogę się spodziewać w najbliższym tygodniu, bo szykuje mi się tydzień bardzo pracowity, dlatego też użyłam pierwszej talii.Wygląda na to, że będzie rzeczywiście gorąco. Trochę nerwowa atmosfera się szykuje, ale tak zwana odrobinka szczęścia pomoże mi pokonać sporne kwestie i zakończyć sprawy z powodzeniem.  Problemy nie okażą się tak wielkie, jakby się mogło wydawać na początku. Inna sprawa, że pod koniec tygodnia mogę się poczuć jak przysłowiowy flak. ;) No to zobaczymy jak to będzie. :) 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz