Szukaj na tym blogu

czwartek, 9 czerwca 2011

Zbliżające się lato w rozkładzie dla B.

Użyłam kart geomancyjnych i najprostszego rozkładu na 3 karty (Przeszłość-Teraźniejszość-Przyszłość). B. chciała wiedzieć, co ją czeka do końca lata, ale głównie w zarysie.  B. niedawno dowiedziała się, że straci pracę. Karta ta mówi o tym, że nie ma w tym winy B., tak po prostu bywa. Rzeczywiście tak też jest w jej przypadku, cięcia finansowe zmuszają szefostwo do zwolnień.

Głowa węża mówi o tym, że teraz jest czas w życiu B. na nowe plany, na refleksje odnośnie celów i planów. Jeżeli podejmie się działania, powinno być ono przemyślane i spokojne. B. rozwija się intelektualnie a obecny proces wróży sukcesy w przyszłości.                 
Związek to karta współpracy, umów i oczywiście związków uczuciowych. B może się spodziewać, że wszystko, co wiąże się z kontaktami z ludźmi będzie przynosiło  dobre efekty. Widoczny na karcie łańcuszek obrazuje relacje z ludźmi, te wzbogacające, przynoszące radość i spełnienie. Może podpisze umowę, zakocha się, albo pozna nowych przyjaciół. W każdym razie będzie to bardzo pozytywna relacja.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz