Szukaj na tym blogu

czwartek, 7 lipca 2011

Co jest mi pisane?


Bywają takie sytuacje w życiu, które niezależnie od tego czy wierzymy w przeznaczenie czy siłę wyższą, po prostu się dzieją bez udziału naszej woli i chęci. Stąd też dzisiaj krótki rozkład w tej tematyce.


1. Co jest mi obecnie pisane/przeznaczone mi odgórnie?
2. Czemu to służy? W jaki sposób wpłynie to na mnie i na moje życie?
3. Co z tym zrobić, w jaki sposób się zachować, jak to wykorzystać?

Skoro to mój rozkład, to posłużę za przykład. ;)

Głupiec, 4 Monet, Królowa Mieczy

Nowa droga przede mną, zaczynanie pewnych spraw od początku. Będę  miała okazję zaczynać w jakiejś dziedzinie od zera. Mogę czuć się dosłownie głupia, niekompetentna, niedoświadczona. Ale dzięki temu po pierwsze osiągnę stabilizację materialną a po drugie będę miała okazję zmierzyć się ze swoją nieufnością i zamknięciem na innych. Powinnam uwierzyć, że dam sobie radę. Użyć siły swojego intelektu, doświadczenia i stworzyć sobie silną pozycję.

4 komentarze:

  1. Fajne :) Już sobie zrobiłam, na miesiąc lipiec - co jest mi pisane.. wypadło Kapłanka, 7 Mieczy i Sąd.. zaraz pomyślę nad interpretacją :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ograniczający rozkład. Co, jeśli np. na dany czas nie jest nam cokolwiek przeznaczone "odgórnie" (nie wiem dokładnie co masz na myśli pisząc "odgórnie")? Dasz radę to wyczytać w kartach? Czy każde wyciągnięte będziesz podpasowywać pod "przeznaczenie"? To ograniczające. Marta.

    OdpowiedzUsuń
  3. Napisałam co mam na myśli. Nie każdemu dany rozkład musi pasować. Jeżeli dla Ciebie jest ograniczający, to go nie używasz, proste.

    OdpowiedzUsuń