Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 11 lipca 2011

M. i Mn.

Klientka (M.) poprosiła o rozkład na relację z pewnym panem (Mn.). Znają się od dość dawna, ale dopiero od kilku tygodni znajomość ruszyła do przodu. M. nie wie jakie zamiary ma Mn. i co z tego może wyjść.

Użyłam tego rozkładu.

1. 1.Jak wygląda obecnie sytuacja uczuciowa klientki? 

2. Co klientka czuje do tego mężczyzny?

3. Kim ten mężczyzna jest dla klientki?
4. Jak klientka postrzega relację z panem?
5. Co pan czuje do klientki?
6. Kim pani jest dla owego mężczyzny?
7. Jak pan postrzega ich relację?
8. Jaki potencjał tkwi w ich znajomości?
9. Co utrudnia relację i jej rozwój?
10. W jakim celu się poznali?
11. W jaki sposób klientka powinna postępować, żeby sytuacja rozwinęła się w sposób jak najbardziej korzystny dla obojga?
12.,13.,14. Jak potoczy się ich znajomość?

 Życie uczuciowe klientki jest obecnie pełne napięć. Oprócz Mn. jest w jej życiu jeszcze jeden mężczyzna przez co klientka wpadła niejako w lekką burzę emocjonalną. Mn. wzbudza w klientce mocne emocje głównie przez fakt, że gdy uznała, że niczego z jego strony nie może oczekiwać, on okazał jej zainteresowanie, powrócił jak po nici, którą mu zostawiła (XX1 Triumph). :) Niestety jednocześnie ów rozkwit znajomości przypomniał klientce o jej zranionym sercu, o którym starała się zapomnieć. Boi się zaufać i jak to często bywa nowa szansa otwiera stare, niezaleczone rany (III of Arrows). Stara się jednak cieszyć ich znajomością, docenia jej sympatyczny i luźny charakter (4 of Staves). 

Pan czuje się pobudzony przy klientce. Jego energia i kreatywność budzą się do życia w jej obecności. Ale emocje pana nie są wcale tak jednoznaczne. Karta 5 of Arrows pokazuje, że w panu również odezwały się lęki, boi się zaufać M. i swoim emocjom. Ale również dla niego ich relacja jest czymś nowym, ożywczym i w pewnym sensie jest ona dla niego bezpieczna być może poprzez formę, klientka potwierdziła, że dużo rozmawiają ze sobą za pomocą Internetu. Karty sugerują, że to może być przyczyną ewentualnych trudności w ich relacji. Ponieważ klientka nie wie, czy pan jest z kimś związany czy też nie, karta Princess of Coins może sugerować również inną kobietę. A na pozycji przeszkody daje powody do zastanowienia się nad tym.

Piękna karta pojawiła się w odpowiedzi na pytanie, w jakim celu się poznali. 10 Monet w tej talii pokazuje otwierającą się bramę z widokiem na pałac. Razem mają szansę zdobyć coś pięknego. Poznają nowe spojrzenie na świat, stworzą trwałą i stabilną relację. Jednak klientka powinna pokazać siebie prawdziwą ze swoją emocjonalną, wrażliwą, delikatną naturą. Przychodzi jej to z trudem, ale tylko w ten sposób może stworzyć prawdziwą relację. 

Przyszłość ich znajomości wygląda obiecująco. Introspekcja wynikająca z rozmów, pozwoli im osiągnąć równowagę wewnętrzną, silne podstawy w byciu kobietą i mężczyzną. Potrzeba będzie na to czasu i cierpliwości, zwłaszcza, że mogą pojawić się okresowe przerwy w ich znajomości. Sprawiedliwość sugeruje, że uczciwość jest kluczem do sukcesu. Równomierna wymiana energii zapewni im pozytywną przyszłość znajomości.

2 komentarze:

  1. Widzę, że bardzo długo będzie musiała czekać ta pani na dalszy rozwój znajomości.. :-/

    Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń