Szukaj na tym blogu

niedziela, 31 lipca 2011

Rozkład Deszcz meteorytów

Vision Quest Tarot

 Znalazłam rozkład letni, nawiązuje do deszczu meteorytów i znaczenia karty 8 Buław. Rozkład stworzyła Sasha Graham. Postanowiłam wypróbować go na sobie. :)

1. Jaka zaskakująca możliwość zbliża się do mnie? Śmierć.
2. Jak mogę się najlepiej przygotować by mieć przewagę? Król Buław.
3. Co się wydarzy jeżeli to przyjmę? 4 Buław.
4. Co się stanie jeżeli ją zignoruję? 10 Monet
5. Jakie stare sprawy powinnam za sobą spalić? Wisielec
6. Jaka jest energia tego lata, która mnie otacza? Królowa Monet.
7. Czego element ognia ma mnie nauczyć teraz? Królowa Mieczy.
8. Jaki obraz/idea z Tarota pomoże mi przejść transformację, ewoluować i rozwinąć się tego lata? Zakochani.
 Czas transformacji, Śmierć to duża zmiana, dezorganizująca życie, ale dająca nowe możliwości. Powinnam możliwość, którą mi ona przyniesie przyjąć odważnie i bez wahania. Zmierzyć się z tym. To ja powinnam dominować w tej sytuacji. I jak pokazują karty powinnam to, co Śmierć przyniesie, odrzucić, ponieważ na pozycji czwartej jest karta 10 Monet, karta bardzo silna. Zapowiada stabilizację materialną, zawodową, ogólnie życiową, podczas, gdy na pozycji trzeciej wylosowałam kartę 4 Buław, która obrazuje chwilowe przyjemności i rozrywkę. 
Moja bierna postawa, to jest to, co powinnam zostawić, Wisielec potwierdza, że teraz powinnam być jak Król Buław. Energia tego lata jest idealnie pokazana przez Królową Monet: pracuję, szkolę się, dostałam propozycję nowej pracy i czuję się na fali zawodowej. :) Ale muszę się jeszcze nauczyć asertywności, walki o swoje. Karta Zakochani pokazuje, że będę musiała podjąć decyzję, opowiedzieć się za czymś ważnym dla mnie i powinnam wybrać to, co będzie pasowało mi, mówiąc górnolotnie: powinnam posłuchać głosu serca a wtedy powinno być dobrze. :)
 Jeśli ktoś ma dodatkowe sugestie, to chętnie przeczytam. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz